KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13513028
nr 1351 3028
Pelle Ã…berg
(1909-1964), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 66x57cm
Utrop:
20.000 kr
Såld:
15.000 kr
måndag 28 september 2020
kl 18:17:19
23/9 21:58:01
- Klassiska
28 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Pelle Ã…berg
Läs mer om Pelle Ã…berg